Sahan Han Gastro, SistemR ile Vega’yı seçti

Sahan Han Gastro, SistemR ile Vega’yı seçti

Türkiye’nin en kaliteli restoranlarından olan Sahan Han Gastro, perakende satış sistemlerinde SistemR ile Vega One çözümünü tercih etti.

Kendilerine tercihlerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Vega ailesine hoşgeldin Sahan.

Sahan Hakkında

TARİHÇE

SistemR, Sahan Kurtköy1970 yılında Caddebostan’da küçük bir lokanta olarak kurulan SAHAN’ın ilk şubesi 1984’de şimdiki sahibi Tahir Tekin Öztan tarafından Plajyolu’nda açıldı. SAHAN Restaurant zincirinin her bir halkası genç bir girişimcinin, ustasından ve ailesinden öğrendiği zanaati, yenilikçi ve yaratıcı fikirleriyle birleştirmesi sonucunda oluştu. SAHAN, yeme-içme sektöründe Türkiye’de birçok yeniliğin ilk uygulayıcısı oldu. 40 yıllık tarihinde, bugün sıradan gibi görünen fakat uygulandığı dönem için ilk olan pek çok atılım SAHAN tarafından gerçekleştirildi. Restoranlarda bulaşık makinesinin kullanımı, fotoselli musluklar, otomatik kapılar, motorlu taşıtlarla paket servis bu yeniliklerden sadece birkaçı…

SAHAN’ın genç ve yenilikçi bir işletmecisinin olması, büyümeyi ve gelişmeyi de beraberinde getirdi. 1992’de Acıbadem SAHAN, 1994’de Suadiye SAHAN, 2003’te Ataşehir SAHAN Vega, 2009 yılında Gaziantep’in tarihi hanlarından olan Şirehan ve Yemişhan SAHAN bünyesine katıldı ve SAHAN RESTORAN açıldı. 2013 yılında ise Şirehan Otel hizmete girdi. Son olarak 2014 yılında SAHAN Kurtköy şubesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Bunu paylaş: