{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Ürünler

IDE 280

SistemR İstanbul Vega Yazılım ingenico ide 280 Yazarkasa POS SistemR İstanbul Vega Yazılım ingenico ide 280 Yazarkasa POS

SistemR İstanbul Vega Yazılım ingenico ide 280 Yazarkasa POSSistemR İstanbul Vega Yazılım ingenico ide 280 Yazarkasa POS

SistemR İstanbul Vega Yazılım ingenico ide 280 Yazarkasa POSSistemR İstanbul Vega Yazılım ingenico ide 280 Yazarkasa POS

Ingenico’dan kompakt ve özgün bir dizayn

Made in Turkey

Tübitak ve Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı. Uluslararası Güvenlik Sertifikalarına (EMV Level I, Level 2, PCIPTS 3.x) sahip. Visa PayWave ve Mastercard Paypass sertifikalı. Ve çok daha fazlası…

      Özellikler :

  • Yazarkasa ve POS özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım
  • Dokunmatik renkli ekranı ve kolay menüleriyle kullanıcı dostu
  • Taksit ve puan kazandırma özellikleriyle tüm banka uygulamaları hazır
  • Ethernet ve GPRS ile kesintisiz iletişim
  • Pil modülü dahil olan modellerde elektrik kesintilerinde dahi çalışma imkanı
  • Özelleştirilebilir kısım adları sayesinde yanlış kullanım ortadan kalkar

     Tüm ödeme türlerini destekler

      Manyetik, akıllı, temassız kart ve nakit dahil tüm ödeme türlerini destekler. Kart ve cep telefonu üzerinden NFC ödemelerini sağlayan temassız ödeme seçeneği , Mastercard Paypass ve Visa Paywave tarafından onaylanmıştır.

     POS ve yeni nesil yazarkasa birarada

      POS ve yeni nesil yazarkasa özelliklerini tek bir cihazda bir araya getiren iDE280 ile başka bir EFTPOS cihazına gerek kalmaz, masaüstünde kablo karmaşası ortadan kalkar. Müşteriye dönük yüzünde yer alan ekranda satış tutarı görüntülenmektedir.

     Kullanıcı dostu

      Özelleştirilebilir kısım adları ekranda görüntülenebilir ve bunun sayesinde yanlış kullanım ortadan kalkar. Kapasitif dokunmatik renkli ekran dayanıklıdır, çizilmez. Dokunmatik ekran menüsünün yanısıra fiziksel tuşları ile de kullanıcı dostudur.

     Üstün performans

     10 yıl kapasiteli mali hafıza ve 3 milyon satır kapasiteli EKÜ’sü ile uzun ömürlüdür. 100.000 PLU ‘yu destekler. Pil özelliği olan modellerde elektrik kesintilerinde pil devreye girer ve işyeri faaliyetlerine devam edebilir. Opsiyonel para çekmecesi mevcuttur.

      Hızlı ve Uzun Ömürlü

      Saniyede 30 satır yazabilen termal yazıcısı ile benzerlerinden çok daha hızlı. Tek şarjla minimum 500 işlem gerçekleştirerek en yoğun günlerde bile sizi yarı yolda bırakmaz. 3 milyon satır hafıza kapasiteli. Elektronik Kayıt Ünitesi ile uzun ömürlü.

     Kesintisiz haberleşme

      Ethernet iletişime ek olarak GPRS iletişimi destekler. SIM kart temin edilmesi durumunda ethernet altyapısı olmayan işyerleri de kesintisiz işlem gerçekleştirir.

     Ortak POS

      Ortak POS kullanımına uygun mimarisi ile teknik olarak tüm banka uygulamaları aynı anda çalışabilmektedir.

     İster PINPAD ile ister PINPAD‘siz

      Müşteri şifresi istenirse iDE280 üzerinden girilebileceği gibi opsiyonel PINPAD üzerinden de girilebilir.