{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Vega

 SistemR İstanbul Vega Yazılım Dijital Menü   SistemR İstanbul Vega Yazılım Dijital Menü   SistemR İstanbul Vega Yazılım Dijital Menü   SistemR İstanbul Vega Yazılım Dijital Menü   SistemR İstanbul Vega Yazılım Dijital Menü   SistemR İstanbul Vega Yazılım Dijital Menü

Digital Menü Nedir?

Vega Digital Menü Özellikle Restoran müşterilerine görsel olarak ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtabilme ve seçme imkanı verir. Digital yapısı sayesinde işletmerin başta kağıt maliyetleri olmak üzere dizayn ve matbaa maliyetlerinden kurtarır. Müşteri digital menü ile siparişini verirken garson başka bir masa ile ilgilenebilir bu sayede personellerin verimliliğini artırarak personel maliyetlerinin aşağı çekilmesine de yardımcı olur.
Basit, kolay ve anlaşılabilir arayüzü sayesinde müşterinin garsona hiçbirşey sormasına gerek kalmadan siparişini rahatlıkla verebilme imkanı sunar. Aynı zamanda arkaplanında oldukça gelişmiş bir raporlama mekanizması vardır. Ayrıca işletme sahipleri çok kolay bir şekilde arka planda istedikleri menü değişikliklerini dakikalar içinde yapabilir. 
Opsiyonel olarak garson çağırma ve vale çağırma sistemleri oldukça kolay bir şekilde entegre edebilmektedir. Bu sayede de donanım maliyetlerini düşürür.

Digital Menü IOS ve ANDROID de çalışmaktadır.

 SistemR İstanbul Vega Yazılım Dijital Menü